NNVO verplicht mondkapjes

NNVO voert vanaf 1 oktober 2020 een mondkapjesplicht in. Het mondkapje hoeft alleen op in de gangen en wanneer mensen zich door de verschillende ruimtes bewegen. Zodra een cursist, docent of medewerker op zijn plek zit, mag het mondkapje af.

De mondkapjesplicht volgt bovenop de coronamaatregelen die NNVO al eerder nam. Ons protocol kun je hier terugvinden. “Het is misschien niet ideaal en we gaan geen discussie voeren over het nut van een mondkapje, maar NNVO wil er alles aan doen om het besmettingsrisico zo laag mogelijk te houden,” stelt Korstiaan Huisman, coördinator bij NNVO.

1,5 meter afstand
In de leslokalen zitten de cursisten en docenten op 1,5 meter afstand van elkaar, maar bij het betreden en verlaten van het leslokaal, bij de koffieruimte en in de gangen is het vaak lastig om afstand van elkaar te houden. Voor NNVO voldoende reden om voor dat soort momenten de mondkapjesplicht in te voeren. “Mensen zijn hierbij zelf verantwoordelijk voor hun eigen mondkapje,” laat Korstiaan weten. “Daarnaast willen we erop wijzen om ook met mondkapje afstand te bewaren en met maximaal twee personen in de lift te stappen.”

Kleine groepen
De meeste cursussen worden alleen nog online gegeven. Bij cursussen waar dit niet mogelijk is, bijvoorbeeld als het gaat om lessen waarvoor een simulator nodig is, wordt de groepsgrootte zo klein mogelijk gehouden. In de praktijk betekent dat maximaal zes cursisten per klas.

Image

News

Nieuw kantoorgebouw NNVO

NNVO sluit tijdelijk haar deuren vanwege verbouwing

De verbouwing van het kantoorpand van NNVO is in volle gang. Vanaf donderdag 22 mei tot maandag 28 juli sluiten we tijdelijk onze deuren vanwege werkzaamheden op de vierde verdieping. Het gebouw ondergaat een grondige make-over om het duurzamer en moderner te maken. 

Read more …
Dringend reisadvies rond NAVO-top in Den Haag

Dringend reisadvies rond NAVO-top in Den Haag

In de Randstad kunnen weggebruikers ernstige verkeershinder ondervinden op de dagen rond de NAVO-top. Nederland organiseert de top op 24 en 25 juni 2025 in Den Haag. Ons land verwelkomt dan tientallen wereldleiders en ministers en duizenden delegatieleden. 

Read more …
Scheepvaartmeester Vincent Gols

Achter de schermen bij scheepvaartmeester Vincent

In onze rubriek ‘Achter de schermen bij…’ bezoeken we een van de vaarwegbeheerders in het land. Dit keer gingen we langs bij de provincie Overijssel en laten we Vincent Gols (40) aan het woord over zijn baan als scheepvaartmeester. 

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu