NNVO heeft het jaarverslag over 2021 gepubliceerd. We blikken terug op een jaar waarin de coronamaatregelen weer grote impact hadden op onze bedrijfsvoering. Directeur Pieter Kuijt: “Toch zijn we erin geslaagd om veel cursussen en opleidingen ‘live’ online uit te voeren. Dat is een grote prestatie van het team en de docenten.”

Het jaarverslag vat de belangrijkste ontwikkelingen en resultaten in 2021 voor je samen. Zo zijn in het voorjaar met succes de simulator en de e-learning Poseidon in gebruik genomen. Pieter Kuijt: “De waardering van cursisten en coaches is hoog. Daarmee is een periode van grote veranderingen in de VTS-opleiding afgerond en hopen we hiervan de komende jaren de vruchten te plukken.”

Lagere instroom

Na twee uitstekende jaren was er in 2021 een lagere instroom voor de VTS-opleiding. Dat had impact op het financiële resultaat. Ook bij de Nautische Leerijnen zagen we een lichte terugval in de aantallen. Voor 2022 zijn de vooruitzichten beter.

Bekijk het jaarverslag 2021

News

Seminar NNVO-MARIN 2025

Seminar NNVO & MARIN: het programma is bekend

Het programma voor het seminar van NNVO & MARIN op woensdag 12 november 2025 is bekend. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ belooft het weer een inspirerend en interactief seminar te worden. Locatie: De Utrechtse Stadsvrijheid (DUS) in Utrecht, een historische havenloods die maritieme sfeer ademt. 

Read more …
Screenshot brug- en sluissimulator

NNVO en Provincie Zuid-Holland selecteren Tree C Technology voor ontwikkeling brug- en sluissimulator

Opleidingsinstituut NNVO en de Provincie Zuid-Holland hebben Tree C Technology geselecteerd als winnaar van de Europese openbare aanbesteding voor een geavanceerde brug- en sluissimulator. De opdracht omvat het ontwerp, de bouw en implementatie van de simulator om operators te trainen in het bedienen van bruggen en sluizen. 

Read more …

Schrijf je medewerkers in voor de opfriscursus wet- en regelgeving

Actuele kennis van wet- en regelgeving is onmisbaar voor brug- en sluisoperators. Daarom organiseert NNVO dit najaar de her- en bijscholingscursus over wet- en regelgeving. De training werd eind vorig jaar succesvol gelanceerd en geeft ervaren operators de kans hun basiskennis op te frissen. Schrijf je medewerkers nu in en investeer in hun expertise en vaardigheden.

Read more …

Do you have questions?

Do you have questions, comments, suggestions or other matters you would like to raise? Then use our contact form. Naturally, all information that's being sent to NNVO will be treated confidentially.

Contactform short

Invalid value
Invalid value
Ongeldige invoer
Invalid value

Contact with NNVO

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel. +31 10 311 00 95

General questions

Training questions

Contactform

Stay informed

Stay informed of all NNVO developments. Sign up for our newsletter.

Follow us

Hoofdmenu