NNVO formeert werkgroep voor leerlijn varende beroepen

Heb jij als participant van NNVO te maken met varende beroepen en wil jij je inzetten om de leerlijn voor deze beroepen te optimaliseren? Dan is NNVO op zoek naar jou. Enige tijd geleden formeerden we al een werkgroep voor de leerlijn voor brug- en sluiswachters. Nu blijkt er ook behoefte te zijn om dit voor andere functies op te pakken.

Het gaat dan met name om de varende beroepen zoals mobiel verkeersleider en gezagvoerder. Korstiaan Huisman, coördinator Nautische Leerlijnen: “Sinds vorig jaar houdt een werkgroep zich bezig met het optimaliseren van de leerlijn voor brug- en sluiswachters. Wat kan beter? Is het niveau van de opleiding voldoende? Dit soort vragen komen aan de orde. Om zo breed mogelijk gedragen leerlijnen vast te stellen, willen we graag ook een werkgroep inrichten voor de varende beroepen.”

Schakel
Voor de nieuwe werkgroep is NNVO op zoek naar participanten die met deze beroepen te maken hebben. Er ligt al een concept-leerlijn die als uitgangspunt kan worden gebruikt. “Wie in deze werkgroep plaatsneemt, fungeert als schakel tussen de werkvloer, de deskundigen binnen zijn of haar organisatie en NNVO. Zo kunnen we borgen dat het uiteindelijke resultaat breed gedragen is. Hoe vaak we bij elkaar komen, hangt af van het tempo waarmee we onderling de zaken met elkaar afstemmen,” aldus Korstiaan Huisman.

Ben of ken jij iemand uit jouw organisatie die zich graag wil aansluiten bij de werkgroep voor varende beroepen? Laat het ons weten. Mail naar: .

Image

Laatste nieuws

Seminar NNVO-MARIN 2025

Seminar NNVO & MARIN: het programma is bekend

Het programma voor het seminar van NNVO & MARIN op woensdag 12 november 2025 is bekend. Met als thema ‘Veilig en vlot scheepvaartverkeer in een veranderende wereld’ belooft het weer een inspirerend en interactief seminar te worden. Locatie: De Utrechtse Stadsvrijheid (DUS) in Utrecht, een historische havenloods die maritieme sfeer ademt. 

Lees meer
Screenshot brug- en sluissimulator

NNVO en Provincie Zuid-Holland selecteren Tree C Technology voor ontwikkeling brug- en sluissimulator

Opleidingsinstituut NNVO en de Provincie Zuid-Holland hebben Tree C Technology geselecteerd als winnaar van de Europese openbare aanbesteding voor een geavanceerde brug- en sluissimulator. De opdracht omvat het ontwerp, de bouw en implementatie van de simulator om operators te trainen in het bedienen van bruggen en sluizen. 

Lees meer

Schrijf je medewerkers in voor de opfriscursus wet- en regelgeving

Actuele kennis van wet- en regelgeving is onmisbaar voor brug- en sluisoperators. Daarom organiseert NNVO dit najaar de her- en bijscholingscursus over wet- en regelgeving. De training werd eind vorig jaar succesvol gelanceerd en geeft ervaren operators de kans hun basiskennis op te frissen. Schrijf je medewerkers nu in en investeer in hun expertise en vaardigheden.

Lees meer

Heb je vragen?

Heb je vragen, opmerkingen, suggesties of andere zaken die je aan de orde wilt stellen? Maak dan gebruik van ons contactformulier. Uiteraard wordt alle informatie die NNVO bereikt vertrouwelijk behandeld.

Contact kort

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Contact

Marten Meesweg 115
3068 AV Rotterdam
Tel.  010 - 311 00 95

Algemene vragen

Opleidingsvragen

Contactformulier

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen bij NNVO. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

Volg ons

Hoofdmenu